FAQ
Czy jest OKRES PRÓBNY, z którego mogę skorzystać?
Tak, dostępne jest 3 dni korzystania z pełnej wersji aplikacji za darmo.
Czy w trakcie trwania bieżącej subskrypcji mogę zmienić plan dietetyczny?
Tak, w dowolnym momencie możesz zmienić rodzaj diety/ cele, na osiągnięciu których Ci zależy czy wykluczyć składniki z danego planu, jaki znajduje się w aplikacji.
Jak zmienić dietę w wykupionej aplikacji?
WEB: Kliknij na mały trójkąt na górze, w prawym rogu obok awatara, następnie wybierz Aktualizuj plan” i zdecyduj, która dieta Ci odpowiada :).
APP: Wejdź w profil (prawy, dolny róg) następnie kliknij na Ustawienia (lewy górny róg) i przejdź do „Ustawienia diety” i kliknij nazwę aktualnej diety, wtedy rozwinie Ci się menu ze wszystkimi dostępnymi opcjami. W apce można też wejść w profil i tam kliknąć nazwę aktualnej diety.
Jak zmienić cel / wagę / typ pracy / płeć?
WEB: Kliknij na mały trójkąt na górze, w prawym rogu obok awatara następnie wybierz „Aktualizuj plan" i przejdź wszystkie kroki generowania diety od początku.
APP: Kliknij: Profil (prawy, dolny róg) następnie kliknij na Ustawienia (lewy górny róg) i przejdź do „Moje dane".

Jak połączyć aplikację z trackerem kalorii?
Hej, sprawdź, czy można połączyć tę aplikację z „Apple Zdrowie" lub „Google Fit". Następnie zaloguj się do aplikacji Fit Lovers, przejdź do profilu, wejdź w Ustawienia i z listy wybierz „Aplikacje treningowe" i tam połącz swoje konto z Apple Zdrowie lub Google Fit.
Jak wymienić posiłek w moim dziennym planie?
Aby wymienić posiłek w Twoim dziennym planie w aplikacji Fit Lovers, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: WEB:
1. Zaloguj się na swoje konto i wejdź w „Mój plan".
2. Naciśnij strzałkę znajdującą się koło nazwy posiłku, który chcesz wymienić.
3. Przewiń ekran w dół i wybierz „Wymień posiłek".
4. Z bazy posiłków wybierz interesujący Cię posiłek, dostosuj kaloryczność i kliknij „Wstaw do planu" APP:
1. Otwórz aplikację Fit Lovers na swoim urządzeniu.
2. Znajdź zakładkę lub sekcję z Twoim planem żywieniowym.
3. Zlokalizuj posiłek, który chciałbyś wymienić i wybierz go.
4. iOS- wystarczy zrobić Swipe w lewo, Android: wejdź w dany przepis, kliknij na 3 kropki znajdujące się na górze ekranu i wybierz opcję „Wymień".
5. Przeglądaj dostępne opcje posiłków i wybierz ten,na który chcesz zamienić pierwotny przepis.
6. Po dokonaniu wyboru dopasuj kaloryczność i zatwierdź zmiany.
Gdzie znajdę listę zakupów?
Aby włączyć listę zakupów włącz aplikację, a następnie skorzystaj z zakładki „Zakupy”. Na samej górze ekranu możesz wybrać - czy Fit Lovers ma pokazać listę na dziś bądź określony przedział czasowy.
Jak dodać informację o ilości wypitej wody?
WEB: W widoku „Mój plan" kliknij na ikonę kubka znajdującą się w prawym górnym rogu i wybierz aktualnie wypitą pojemność.
APP: Aby dodać informację o ilości wypitej wody skorzystaj z przycisku plusa widocznego na środku dolnej części ekranu, następnie kliknij „dodaj wodę” i wybierz aktualnie wypitą pojemność. Możesz również zwiększyć lub zmniejszyć dzienny plan wypicia wody za pomocą przycisku „opcje” widocznego w prawym górnym rogu ekranu.
Jak dodać własny posiłek?
WEB: Przejdź do zakładki „Ulubione" i kliknij ikonę plusa, a następnie wybierz 'Chcę dodać nowy przepis". Wpisz nazwę posiłku, określ czas niezbędny na jego przygotowanie, dodaj składniki. Możesz także opisać sposób wykonania i dodać zdjęcie. Po zakończeniu dodawania informacji, skorzystaj z przycisku „Zapisz w moich posiłkach”.
APP: Aby dodać własny posiłek skorzystaj z przycisku plusa, który jest widoczny na środku dolnej części ekran, kliknij „dodaj jedzenie", a następnie kliknij na plus w prawym górnym rogu i wybierz „stwórz własny przepis". Następnie dodaj nazwę posiłku, określ czas niezbędny na jego przygotowanie, dodaj składniki. Możesz także opisać sposób wykonania i dodać zdjęcie. Po zakończeniu dodawania informacji, skorzystaj z przycisku „Zapisz” widocznego w prawym górnym rogu aplikacji.
Jak dodać przekąskę?
WEB: Przewiń stronę na koniec planu posiłków na dany dzień. Wybierz „Dodaj jedznie". Następnie korzystając z wyszukiwarki dodaj na przykład banana, jabłko lub korzystając z plusa widocznego w lewym dolnym rogu dodaj własny produkt lub przepis.
APP: Aby dodać przekąskę skorzystaj z przycisku plusa, który jest widoczny na środku dolnej części ekran, kliknij „dodaj jedzenie”, następnie korzystając z wyszukiwarki dodaj na przykład banana, jabłko lub korzystając z plusa widocznego w prawym górnym rogu dodaj własny produkt.
Gdzie wpisać kod zniżkowy?
Przy zakupie poprzez stronę internetową lub aplikację kod zniżkowy należy wpisać pod rodzajami subskrypcji do wyboru.
Kod zniżkowy nie działa, co mam zrobić?
Jeśli Twój kod zniżkowy nie działa - skontaktuj się z naszym działem obsługi: support@fitlovers.com
Czy, jeśli kupię dostęp po zniżkowej cenie, to ta cena będzie obowiązywała zawsze?
Niższa, promocyjna zniżka dotyczy określonego czasu - jeśli kupisz dostęp do aplikacji na miesiąc po zniżkowej cenie, to ta cena będzie obowiązywała przez miesiąc - analogicznie w pozostałych przypadkach. Po tym czasie, aplikacja będzie dostępna w regularnej cenie.
Czy jeśli kupię aplikację w czasie promocji, podepnę kartę płatniczą pod abonament, to po okresie promocji, automatyczna ściągana z konta kwota będzie ta promocyjna czy regularna?
Promocyjna cena aplikacji jest określona w czasie. Kiedy minie okres abonamentu wykupiony w promocyjnej cenie, jej koszt wraca do kwoty regularnej. Warto upolować zniżkę na roczny abonament w niższej cenie, co oznacza, że przez cały rok będziemy nie tylko obserwować osiąganie celów związanych z redukcją wagi, ale też niższą cenę pobraną z naszego konta w ramach zakupu :)
Jak zrezygnować z subskrypcji?
W zależności od sposobu zakupu należy dezaktywować subskrypcję:
1. Logując się na stronie www.fitlovers.pl, następnie należy kliknąć w kółko z inicjałami (znajdujące się w prawym górnym rogu), wejść w „Subskrypcja" i tam dezaktywować subskrypcję.
2. Poprzez zmianę ustawień aplikacji w swoich systemach operacyjnych (iOS/Android)
Jak mogę zmienić subskrypcję, na przykład z opcji 1-miesiąc na 12-miesięcy?
Aby zmienić swój plan subskrypcyjny należy wyłączyć subskrypcję poczekać aż aktualny abonament wygaśnie i wtedy zmienić rodzaj wybranej subskrypcji.
Jak kupić aplikację?
Wejdź w aplikację i wybierz jeden jeden z dostępnych planów, a następnie zdecyduj o metodzie płatności.
Mam pytania dotyczące mojej diety/aplikacji. Jak mogę się z Wami skontaktować?
Najlepiej, jeśli skorzystasz z opcji „chat z dietetykiem” - kliknij w plusa widocznego w aplikacji, a następnie „chat z dietetykiem”. Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania, a Kamila - nasza dietetyk doradzi Ci. W kwestiach innych niż te dotyczące diety, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: support@fitlovers.com
Jak dowiedzieć się kiedy wygasa moja subskrypcja?
Aby dowiedzieć się, kiedy wygasa Twoja subskrypcja zaloguj się na swoim koncie w przeglądarce na komputerze, w prawym górnym rogu obok Twojego maila kliknij na fioletowy trójkąt i wybierz „Abonament”. Tam zawarte są wszystkie informacje na ten temat oraz historia Twoich zakupów, tj. Poprzednich planów. Jeżeli zakupiłeś dostęp do aplikacji za pośrednictwem App Store lub Google Play to informację o subskrypcji znajdziesz bezpośrednio na swoim koncie w App Store/Google Play.
Czy moja subskrypcja odnowi się automatycznie?
Tak, Fit Lovers app to aplikacja z cyklicznym planem płatności.